سوالات متداول

روزانه تعدادی حراجی در کالاکشن برگزار می شود که به ترتیب تاریخ و ساعت برگزاری بر روی سایت قابل مشاهده است که قبل از برگزاری از طریق سایت و صفحه اینستاگرام اطلاع رسانی می شود.

با کلیک بر روی دکمه (خرید بسته) بسته ها با مبالغ متفاوت از ۱۵ هزار تومان تا ۵۲۵ هزار تومان قابل مشاهده و به راحتی قابل خریداری است.

خیر- وجه پرداختی از طریق دیگری به آنها برگردانده می شود. کالاکشن به کاربران بازنده حراجی این امکان را می دهد تا کالای آن حراجی را با تخفیف به میزان بید مصرفی آنها در همان حراجی خریداری کنند. به منظور اطلاع از نحوه محاسبه تخفیف به قوانین کالاکشن مراجعه بفرمایید.

72 ساعت.

خیر به هیچ وجه. در صورتیکه مشخص شود یک نفر بیش از یک حساب کاربری در کالاکشن ایجاد کرده، کلیه حساب های کاربری وی مسدود خواهد شد و در لیست سیاه عضویت قرار خواهد گرفت.

بستگی به ظریب بید آن حراجی دارد، برای مثال اگر ظریب بید یک حراجی 3 باشد به ازای هر پیشنهاد 3 بید از بیدهای کاربر کسر می شود.

شروع قیمت یا قیمت پایه هر حراجی ممکن است از صفر یا مبلغی بیشتر باشد.

بله در برخی حراجی ها تعداد شرکت کنندگان محدود است. به عنوان مثال اگر در یک حراجی محدودیت تعداد شرکت کننده ۱۰ نفر باشد در این حراجی فقط ۱۰ کاربر اول که پیشنهاد ثبت کرده اند در حراجی شرکت داده می شوند و امکان ثبت پیشنهاد برای نفر ۱۱ ام میسر نخواهد بود.

ارسال کالا از طریق پست و ظرف مدت 3 الی 7 روز کاری است و هزینه ارسال کلیه کالاها 20 هزار تومان می باشد.

کلیه کالاهای موجود در حراجی های کالاکشن نو و از برند های معتبر می باشد. لازم به ذکر است کلیه کالاهای دسته بندی موبایل دارای کد رجیستری و گارانتی معتبر می باشند.